7 стильних колірних поєднань для вашої кухні

7 стильних колірних поєднань для вашої кухні

Підбираємо колірні поєднання для кухні, з якими ви не програєте. Серед них безсмертна класика на кшталт білого і чорного. І більш яскраві варіанти для любителів фарб в інтер'єрі.

(1) Чорний і білий

Безсмертна комбінація, яка хороша для будь-якого стилю інтер'єру: від класики до сканди. Практично брати білий колір за основу, близько 60% від всього простору (це може бути кухонний гарнітур, стіни). Слідкуйте за відтінками білого, нехай вони всі будуть або холодними, або теплими. Якщо поєднувати і ті, і інші, вони почнуть візуально сперечатися один з одним і дратувати. Чорний може займати до 30% простору, тобто стати другим основним кольором в інтер'єрі. Але іноді досить додати чорні акценти точково, для динаміки.

(2) Сірий і білий

Більш м'яке і ніжне поєднання, але все ще класичне і витончене. Якщо ви виберете світлий відтінок сірого, його можна використовувати в якості колірної основи. А білий стане доповненням і освіжить простір. Також до цього дуету можна буде додати яскраві кольорові акценти в дрібних деталях.

(3) Бежевий і білий

Затишне і тепле поєднання бежевого з білим потрібно використовувати так, щоб інтер'єр не виглядав нудно і плоско. Для цього підберіть благородний світлий відтінок бежевого, додайте обробку з природним малюнком, наприклад, плитку під мармур, і трохи хромованих блискучих.

(4) Блакитний і помаранчевий

Блакитний і помаранчевий - відмінне поєднання для тих, хто хотів би барвисту кухню, але боїться, що не впорається з поєднаннями яскравих відтінків. Ці два кольори добре виглядають разом завдяки тому, що знаходяться на різних сторонах колірного спектра. Помаранчевий - теплий колір, він додає сонця і затишку. А блакитний - холодний, він добре відтіняє теплі тони і не дає їм перевантажити простір.

Так як обидва кольору досить насичені, розбавляйте їх світлими вставками. У цьому прикладі біла стільниця та стільчики. Світлі штори та стеля.

(5) Жовтий і зелений

Інша вдале поєднання, яке часто зустрічається в природі і добре сприймається візуально - жовтий і зелений. Обидва ці кольори холодні, але цього не потрібно боятися, просто підберіть насичені і життєрадісні відтінки, відчуття затишку від цього не пропаде.

Ці кольори добре доповнюють один одного, тому їх можна розміщувати поруч. Наприклад, доповнити темно-зелений кухонний гарнітур жовтим фартухом. Також намагайтеся, щоб яскраві кольорові акценти не обмежувалися обідньої і робочої зоною, а виходили за їх межі. Використовуйте жовті штори або чохли для диванних подушок.

(6) Синій, фісташковий і червоний

Трохи складніше колірне рішення, яке допоможе створити продуманий і дизайнерський інтер'єр. За основу в цьому випадку береться насичений синій колір нічного неба. Їм можна оформити стіни, витяжку, холодильник. Потім додати фісташка, наприклад, у вигляді фасадів кухонного гарнітура або плитки на фартухі. Вийде поєднання темного зі світлим, що складається з двох холодних відтінків. Додавати білий «прошарок» вже не потрібно, але можна зробити підлогу або стелю світлими.

Червоний варто використовувати в якості акценту в невеликих деталях: світильник, стільці, посуд. Краще вибирати холодний насичений відтінок, щоб він не сперечався з основними.

( 7) Рожевий і блакитний

Повітряне і ніжне поєднання, яке підійде тим, хто хоче незвичайну кухню. Дуже важливо правильно підібрати відтінки. На двох кухнях в галереї використовуються відтінки рожевого і блакитного, які розташовані на однаковій віддалі від центру колірного кола. Це означає, що вони однакові за яскравістю і насиченістю.

Не обмежуйтеся одним кухонним гарнітуром, виносьте кольори на стіни, наприклад, смугами. Можна також підібрати кольорові полки, скатертину на обідній стіл, аксесуари.

Хочете виготовити кухню за індивідуальним замовленням? Звертайтеся в компанію Stim-mebli!

Хочете виготовити кухню за індивідуальним замовленням? Звертайтеся в компанію Stim-mebli!

https://www.stim-mebli.com